Skip to content

WSPÓŁPRACA

Może mamy wspólne cele zawodowe?

Wychodzę z założenia, że tworząc usługę czy miejsce pracy dla innych, warto tworzyć je tak, jakbyśmy tworzyli je dla siebie. Wierzę, że aspektu ludzkiego od biznesowego nie dzieli przepaść.

Ufam, że symbioza na linii „Pracodawca-pracownik” oraz „Organizacja-klient”, to nie fikcja.

Jak widać jest tego całkiem dużo, dlatego na różnych etapach naszej współpracy będzie nam pomagał zespół specjalistów, z którym na stałe współpracuję.

A18A7031-1

STREFA WSPÓŁPRACOWNIKA

W pracy z innymi współpracownikami liczy się dla mnie przede wszystkim wzajemny szacunek, wspólne realizowanie celów i rozwój poprzez współpracę. Budowanie i prowadzenie zespołu definiuję jako uczenie współpracowników tego, 
co sama potrafię najlepiej. 
Prowadzenie ludzi, bycie managerem i liderem uznaję za pracę twórczą. 
Wiem, że dzięki solidnym fundamentom merytorycznym, dbałości o potrzeby innych i pozostawieniu niezbędnej przestrzeni na wzrastanie, można osiągać ponadprzeciętne efekty. Chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

A Ty gdzie dzisiaj jesteś na swojej drodze zawodowej?

Być może interesuje Cię otoczenie zawodowe, w którym cele biznesowe są realizowane z poszanowaniem humanistycznych wartości.

Może szukasz nowych wyzwań zawodowych w branży finansowej lub dopiero chcesz zacząć karierę w tej branży. Jestem w stanie sobie wyobrazić, że jesteś w sytuacji, gdy potrzebujesz więcej przestrzeni w Twojej dotychczasowej pracy i bardziej partnerskiej relacji biznesowej.

Być może chcesz dostarczyć swoim klientom szerszy zakres usług, działając przy tym obiektywnie i zależy Ci na wysokiej jakości obsługi klientów przez Ciebie lub Twój zespół. Może przyda Ci się moje doświadczenie (zarówno specjalistyczne jak i managerskie)?

Jeśli zauważasz lub czujesz potrzebę nawiązania nowego kontaktu biznesowego – Zapraszam Cię do kontaktu!

STREFA KLIENTA

W pracy z Klientami, oprócz profesjonalizmu, ważny jest dla mnie indywidualizm. Do każdego Klienta staram się podejść w taki sposób, w jaki na dany moment potrzebuje. Współpracę rozpoczynam od ustalenia warunków współpracy i określenia oczekiwań. Następnie miejsce ma doprecyzowanie formy współpracy, przechodzimy do części analitycznej, ustalamy priorytety i tworzymy plan pracy, ustalając jej poszczególne kroki i oczekiwany termin realizacji poszczególnych elementów.

Zazwyczaj prowadzę sprawy finansowe moich Klientów kompleksowo, tj. począwszy od obszaru kredytowego, poprzez ubezpieczeniowy 
a kończąc na oszczędnościowo-inwestycyjnym.

Wspieram klientów w zabezpieczaniu ich mienia, dobieram dla nich najlepsze na dany moment ubezpieczenia na życie (także z uwzględnieniem sukcesji), 
pomagam w ustaleniu planu zorientowanego na zabezpieczenie ich teraźniejszej i przyszłej płynności finansowej.

Dla klientów firmowych zajmuję się dodatkowo kompleksowym systemem wynagrodzeń, i zabezpieczeniem ich pracowników, a także wsparciem w doborze optymalnych form opodatkowania.

Współpraca

Masz pytania?

Umówmy się na bezpłatną, 30-minutową konsultację telefoniczną lub za pośrednictwem platformy Zoom. Będziemy mieć wtedy okazję, abym mogła odpowiedzieć na wszystkie Twoje dodatkowe pytania. Zapraszam!

*Tutaj znajdziesz moją politykę prywatności. Sprawdź, jak przetwarzam Twoje dane.