Skip to content

USŁUGI

Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc!

Zajmuję się tworzeniem planów finansowych dla klientów prywatnych i firmowych.
To fundament, ale równie istotny jest harmonogram pracy i działanie zgodnie z nim.

Usługi

INWESTYCJE
inwestycje mogą mieć bardzo różne formy. Każda z nich ma wady i zalety – ważne, aby być ich świadomym przed podjęciem decyzji, znać swoje własne preferencje i zastosować dywersyfikację. W ramach mojej pracy możemy rozmawiać m.in. o FIO, IKE, IKZE, nieruchomościach, gruntach inwestycyjnych, udziałach w spółkach celowych realizujących projekty deweloperskie, złocie, srebrze i diamentach inwestycyjnych, pożyczkach inwestycyjnych do Spółek realizujących projekty deweloperskie (w ramach Alternatywnej Spółki Inwestycyjnej) lub dziełach sztuki

ikonka_oszczednosci

OSZCZĘDNOŚCI
Podstawowym celem w temacie oszczędności jest posiadanie tzw. „poduszki finansowej” a następnie zabezpieczenie przyszłej płynności finansowej. Dla każdego oznacza to nieco co innego – dla jednej osoby jest to regularne powiększanie posiadanych oszczędności przy użyciu optymalnych instrumentów finansowych, dla kogoś innego zabezpieczenie emerytury, wcześniejsza spłata kredytu lub zabezpieczenie przyszłości dzieci.

ikonka_ubezpieczenia

UBEZPIECZENIA
Warto ubezpieczyć się od konsekwencji ryzyk, których nie chcesz lub nie jesteś w stanie ponosić. Służą temu ubezpieczenia na życie na wypadek zgonu i niezdolności do pracy (także konkretnego wykonywanego zawodu), poważnego zachorowania, nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenia majątkowe. Podczas współpracy będziemy mieli czas, aby omówić poszczególne ryzyka i skupić się na tych, które realnie Cię dotyczą, są dla Ciebie istotne i których konsekwencji nie chcesz ponosić.

ikonka_kredyty

KREDYTY

Czasami realizacja niektórych celów wymaga większych nakładów finansowych. W sytuacji, kiedy będziemy rozmawiać, np. o kredycie hipotecznym na wymarzoną nieruchomość, pomogę Ci znaleźć taki rodzaj finansowania, który będzie Cię kosztował jak najmniej a także odciążę Cię z załatwiania formalności w bankach.

ikonka_nieruchomosci

NIERUCHOMOŚCI

Jeśli szukasz dla siebie wymarzonej nieruchomości, jestem w stanie pomóc Ci w jej znalezieniu. Mogę także pomóc w sytuacji, gdy chcesz posiadaną nieruchomość sprzedać.

ikonka_planowanie_spadkowe

PLANOWANIE SPADKOWE I SUKESJA

To mało przyjemny temat, ale niezbędny do uwzględnienia w procesie planowania finansowego. Współpracuję ze specjalistami z dziedziny prawa spadkowego, dzięki czemu możesz liczyć na wsparcie przy opracowaniu planu sukcesji lub przygotowaniu testamentu.

USŁUGI DLA FIRM

ikonka_finansowanie dla biznesu

FINANSOWANIE DLA BIZNESU

Niekiedy dobre pomysły potrzebują finansowania. Pomogę Ci zadbać o to, aby nie kosztowały one więcej, niż powinny, niezależnie czy mówimy o kredytach inwestycyjnych czy leasingach

ikonka_ubezpieczenia_firmowe

UBEZPIECZENIA FIRMOWE

Prawie każdy biznes wiąże się z jakimś ryzykiem. Tutaj podobnie jak w prywatnych ubezpieczeniach na życie – warto rozważyć, jakie ryzyka mogą wpłynąć w sposób negatywny na dalsze działanie Twojego przedsiębiorstwa i płynności finansowej, a także ocenić, ile będzie to kosztować Twoją firmę.

ikonka_sukcesja_w biznesie

SUKCESJA W BIZNESIE

Podobnie jak w obszarze prywatnym, przedsiębiorstwa także można przygotować do dziedziczenia w bezproblemowy sposób. Jeśli zależy Ci na kontynuacji działalności w rękach następnego pokolenia lub chcesz zabezpieczyć swoich wspólników w razie nieszczęścia – to obszar, którym zdecydowanie warto się zająć, przygotowując odpowiednio wcześnie rozwiązanie, na sytuację co do której nie mamy wpływu kiedy nastąpi.

ikonka-doradztwo_podatkowe i prawne

DORADZTWO PODATKOWE I PRAWNE

Współpracuję ze specjalistami z dziedziny prawa podatkowego, dzięki czemu możesz liczyć na wsparcie przy opracowaniu planu doboru optymalnych form podatkowych dla Twojej działalności.

ikonka_pracownicze _plany_kapitalowe

PRACOWNICZE PLANY KAPITAŁOWE

Dzisiaj to już obowiązek ustawowy dla większości Pracodawców. Partycypując w prywatnym, długoterminowym budowaniu oszczędności dla Twoich Pracowników, warto wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie.

ikonka_ubezpieczenia-grupowe

UBEZPIECZENIA GRUPOWE

Zdrowi i szczęśliwi pracownicy, to efektywni pracownicy. Jeśli chcesz zadbać o życie i zdrowie Twoich pracowników, a tym samym o jakość swojego biznesu, możemy porozmawiać o ubezpieczeniach grupowych dla Ciebie, Wspólników i Twoich Pracowników.